Ile de Pins!

Zwykły wpis

Ostatni weekend spędziliśmy z Julem na pięknej rajskiej wyspie na południe od Noumei: Wyspa Sosen, Ile de Pins nazwana tak przez słynnego odkrywcę i kartografa Jamesa Cooka onieśmiela swoją urodą całą Grande Terre, czyli główną wyspę Nowej Kaledonii.

Jules’owi bardzo spodobało się robienie filmów, więc oto jego prawie samodzielne dzieło :). Dodatkowo, druga piosenka w filmie to zasługa grupy muzycznej, do której należy Jules i w której gra na saksofonie! Polecam ;)

Reklamy

5 responses »

  1. Kochana siostrzyczko!
    Jutro twoje urodziny. Pewnie jak wstaniesz , zaglądniesz tu by odebrać od nas najlepsze życzenia. Tak bardzo starałam się wykombinować połączenie przez skypa , ale utknęło na tym , że nie zdobyłam kompa z mikrofonem i słuchawkami , więc pozostała tylko wizja i odpuściłam sobie. Takie są uroki polskiego urlopu.
    Życzymy tobie samych szczęśliwych i cudownych dni spełniaj swoje marzenia i miej wiele świeżych pomysłów , pozwiedzaj jeszcze tyle ile zdołasz ten przepiękny zakątek naszej matki ziemi i wracaj szczęśliwie z ciekawymi wspomnieniami i nie zapomnij nam tego opowiedzieć. Czekamy na ciebie. Całusy ślemy i hurrra , że jest internet.
    Twoja sisterr , Maciej , Kaja i Agatka.

  2. Pingback: Wyspa Maré i Wyspa Sosen (Ile des Pins) z Marion i Emilie | Lis kaledoński

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s